Separator parkingowy – postaw na jakośćSeparatory parkingowe są codziennie narażone na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych. Dlatego muszą być one wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby jak najlepiej i jak najdłużej spełniały swoje zadanie. Na co zwrócić uwagę przy wyborze separatora parkingowego i jakie inne zastosowania może mieć ten przydatny element?

Na co zwrócić uwagę wybierając separator parkingowy

Jak już wspomniano, najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę przy wyborze przekładki parkingowej jest jej wysoka jakość. Dotyczy to zarówno materiałów użytych do jego produkcji, jak i oznaczeń kolorystycznych, którymi jest pokryty. Często przegrody i ograniczniki wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego i pomalowane specjalnym kolorem, aby element ten bardziej przyciągał wzrok.

Inne zastosowanie separatorów parkingowych

Przegrody parkingowe i ograniczniki krawędziowe stosowane są głównie na parkingach, ale to nie jedyne miejsca, w których mogą być przydatne. Są one również powszechnie stosowane w halach produkcyjnych oraz do wyznaczania stref roboczych w budownictwie. Przegrody są również powszechnie stosowane w garażach podziemnych i na zastrzeżonych miejscach parkingowych.

Separatory parkingowe dostępne w naszej ofercie

Każda dostępna w naszym sklepie przekładka parkingowa charakteryzuje się wyjątkową trwałością. Oferowane przez nas przekładki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego pochodzącego częściowo z recyklingu. Ich powierzchnia została pomalowana farbą chlorokauczukową na chemoutwardzalnym podkładzie. Dlatego ich kolory są odporne na ścieranie i nie tracą swojej intensywności nawet po długim okresie użytkowania. 

Z naszej oferty przygotowaliśmy dla Państwa przekładki w kolorze żółtym, czarnym i czarno-żółtym oraz specjalne przekładki ze znakiem STOP. W sklepie dla przemysłu znajdziesz również ograniczniki do montażu znaków drogowych i tworzenia pasów ruchu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!